Cukurovatur.com

Adana Minibüs Kiralama

Adana'da Okul Gezileri, Düğün Organizasyonları, Turizm
Organizasyonları İçin Ekonomik Minibüs Kiralama
Hizmetleri Sunulmaktadır.

Adana'da Okul Gezileri, Düğün Organizasyonları,
Turizm Organizasyonları İçin Ekonomik Minibüs
Kiralama Hizmetleri Sunulmaktadır.

  • Hem Konforlu, Hem Ekonomik
  • Nakit Ödeme İmkanı
  • Güvenli Ulaşım

Cukurovatur.com
Gizlilik Politikası

www.cukurovatur.com İnternet Sitesinde Bulunan Tüm Hizmetler ve Ürünler "Cukurovatur" Firmamıza Aittir.

Cukurovatur.com, Çeşitli Amaçlar İle Kişisel Verileri Biriktirebilir, Toplanan Kişisel Verilerin Nasıl ve Ne Şekilde Toplandığı, Bu Verilerin Nasıl ve Ne Şekilde Korunduğu Belirtilmiştir.

Cukurovatur.com, İnternet Sitesinde Yer Alan Çeşitli Formlar ve Anketler Doldurulması Sureti İle Kullanıcıların Kendileri İle İlgili Bir Takım Kişisel Bilgiler Cukurovatur.com Tarafından İşin Doğası Gereği Toplanmaktadır.

Cukurovatur.com, Bazı Dönemlerde Müşterilerine Kampanya Bilgileri ve Yeni Hizmetler Hakkında Promosyon Teklifleri Gönderebilir. Kullanıcılar Bu Tür Bilgileri Alıp Almama Konusunda Her Türlü Seçimi Yapabilir.

Cukurovatur.com Üzerinden Yada Email İle Gerçekleştirilen Onay Sürecinde Kullanıcılar Tarafından Elektronik Ortamda İletilen Kişisel Bilgiler "Kullanıcı Sözleşmesi" İle Belirlenen Amaçlar Dışında Paylaşılmaz.

Sistem İle İlgili Sorunların Tanımlanması ve Verilen Hizmet İle İlgili Çıkabilecek Sorunların Hızla Çözülmesi İçin Firmamız Kullanıcıların IP Numaralarını Kullanmaktadır.

Firmamız, "Kullanıcı Sözleşmesi" İle Belirlenen Amaçlar ve Kapsam Dışında, Talep Edilen Bilgileri Kendisi veya İşbirliği İçinde Olduğu Kurumlar Tarafından Doğrudan Pazarlama Yapmak Amacı İle Kullanabilir. Kişisel Bilgiler, Gerektiğinde Kullanıcı İle İletişim kurmak İçinde Kullanılabilir.

Firmamız Tarafından Talep Edilen Bilgiler Yada Kullanıcı Tarafından Sağlanan Bilgiler Cukurovatur Üzerinden Yapılan İşlemler İle İlgili Bilgiler; İşbirliği İçinde Olduğumuz Kurumlar Tarafından "Kullanıcı Sözleşmesi" İle Belirtilen Amaçlar Dışında Kullanıcıların Kimliği Bildirilmeden Pazar Araştırmalarında Kullanılabilir.

Cukurovatur, Kullanıcı Bilgilerini Kesinlikle Özel ve Gizli Tutmaya Bunu Bir Sır Saklama Yükümü Olarak Kabul Eder ve Gizliliğin Sağlanması ve Sürdürülmesi, Gizli Bilgilerin Tümünü Yada Herhangi Bir Kısmının Kamu Alanına Girmesini Yada Yetkisiz Kullanımını Yada Üçüncü Kişilere Ulaşmasını Önlemek İçin Gerekli Tüm Tedbirleri Almayı Taahhüt Etmektedir.

Kredi Kartı Güvenliği

Cukurovatur.com, Hizmet Alımlarında Kredi Kartı Sahiplerinin Güvenliğini İlk Planda Tutmaktadır. Kredi Kartı Bilgileriniz Hiçbir Şekilde Sistemimizde Saklanmamaktadır.

Satın Alma Sürecine Erişilen Güvenli Bir Sitede Olduğunuzu Anlamak İçin Dikkat Etmeniz Gereken İki Önemli Husus Bulunmaktadır. Bunlardan Biri Tarayıcınızın En Alt Satırında Bulunan Bir Anahtar Kilit Simgesidir.
Bu Güvenli Bir İnternet Sitesinde Olduğunuzu Göstermektedir.

Online Olarak Kredi Kartı İle Gerçekleştirilen Hizmet Yada Ürün Satın Almalarında Bilgilerin Güvenli Firmamız Tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı'na Karşı Denetlenmektedir.

Bilgi Hattı Yada Müşteri Hizmetleri Bulunan İnternet Siteleri Günümüzde Daha Fazla Tercih Edilmektedir. Bu Nedenle Aklınıza Takılan Tüm Soru ve Sorunlar Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

İstisnai Haller

Alt Tarafta Listelenen Sınırlı Hallerde "Gizlilik Politikası" Hükümleri Dışında Firmamız Kullanıcılara Ait Bilgileri 3. Kişiler İle Paylaşabilir. Bu Durumlar Sınırlı Sayıda Olmak Üzere;

Kanun, Kanun Hükmünde Kararname Gibi Yetkili Hukuki Kurumlar Tarafından Çıkarılan ve Yürürlülükte Olan Hukuk Kurallarının Getirdiği Zorunluluklara Uymaktadır;

Cukurovatur Kullanıcılarla Akdettiği "Kullanım Koşulları" ve Diğer Sözleşmelerin Gereklerini Yerine Getirmek ve Bunları Uygulamaya Koymak Amacı İle;

Yetkili İdari ve Adli Otorite Tarafından Usulüne Göre Yürütülen Bir Araştırma Yada Soruşturmanın Yürütümü Amacı İle Kullanıcılarla İlgili Bilgi Talebinde Bulunulması;

Kullanıcıların Hakları Yada Güvenliklerini Korumak İçin Bilgi Vermenin Gerekli Olduğu Hallerdir.

Email Güvenliği

Cukurovatur.com Müşteri Hizmetlerine Herhangi Bir Hizmet İle Alakalı Göndereceğiniz Email İletilerinde Asla Kişisel Bilgilerinizi Paylaşmayın.

Email İçerisinde Yer Alan Bilgiler Üçüncü Kişiler Tarafından Görülebilir. Firmamız Email İle Gönderilen Bilgilerin Güvenliğini Hiç Bir Şekilde Garanti Etmemektedir.

Tarayıcı Çerezleri

Cukurovatur.com Web Portalını Ziyaret Eden Kullanıcılar Web Sitesinin Kullanımı Hakkında Bilgileri Teknik Bir İletişim Dosyası Kullanarak Elde Etmektedir. Bahsi Geçen İletişim Dosyaları Ana Bellekte Saklanmak Üzere Tutulan Küçük Metin Dosyalarıdır. Bu Metinler Site Hakkında Durum ve Tercihleri Saklayarak İnternet'in Kullanımını Kolaylaştırır.

Teknik İletişim Metinleri, Siteyi Kaç Kişinin Ziyaret Ettiğini, Bir Kişinin Siteyi Hangi Amaçla, Kaç Kez Ziyaret Ettiğini ve Ne Kadar Sitede Kaldıkları Hakkında İstatistiksel Bilgileri Elde Etmeye ve Kullanıcılar İçin Özel Tasarlanmış Kullanıcı Sayfalarından Dinamik Olarak Reklam ve İçerik Üretilmesine Yardımcı Olur.

Tarayıcıların Pek Çoğu Başta Teknik İletişim Dosyasını Kabul Eder Biçimde Tasarlanmıştır. Ancak Kullanıcılar Dilerse Teknik İletişim Dosyasının Gelmemesi Yada Teknik İletişim Dosyasının Gönderildiğinde Uyarı Verilmesini Sağlayacak Biçimde Ayarları Değiştirebilirler.

Cukurovatur.com, Bu "Gizlilik Politikası" Hükümlerini Dilediği Zaman Sitede Yayınlamak Yada Kullanıcılara Elektronik Posta Göndermek Yada Sitesinde Yayınlamak Suretiyle Değiştirebilir. Gizlilik Politikası Hükümleri Değiştiği Takdirde, Yayınlandığı Tarihte Yürürlük Kazanır.

+90 531 669 05 19